فواید فیشیال صورت

فواید فیشیال صورت

09333051013

مزایای پاکسازی پوست

فیشیال پوست یکی از روش‌های مدرن مراقبت از پوست است که مزایای زیادی برای سلامت و زیبایی پوست دارد. این روش یکی از اصول اساسی در مراقبت و رسیدگی پوستی به شمار می‌آید. برای نگهداری از پوست می‌توان از راهکارهای ساده و خانگی مانند استفاده از کرم ضد آفتاب، ماسک‌های طبیعی و متناسب با نوع پوست و … بهره برد. اما اگر می‌خواهید از خدمات حرفه‌ای‌تر و کارآمدتری برای روتین مراقبت پوستی خود بهره‌مند شوید، روش‌های متفاوتی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

فواید فیشیال صورت یا پوست عبارتند از:

1- پاکسازی و لایه برداری پوست.
2- جوانسازی و پیشگیری از پیری پوست.
3- کاهش استرس.
4- افزایش گردش خون.
5- درمان آکنه و جوش صورت (بازشدن منافذ پوست).
6- کمک به سم زدایی پوست.
7- سفت کردن پوست صورت.
8- رفع تیرگی دور چشم.
9- روشن شدن پوست.
10- لطافت و درخشندگی پوست.

فایده اول از فواید فیشیال صورت: پاکسازی و لایه برداری پوست.
پاکسازی فشیال یکی از انواع پاکسازی پوست است که فوایدی برای ما دارد. در این روش، درمانگر شما ابتدا نوع پوستتان را مشخص می‌کند و روش مناسب برای بهبود وضعیت پوستتان را انتخاب می‌کند. سپس با استفاده از بخار، منافذ پوست را باز می‌کند و پوست را کاملا تمیز می‌کند.

پاکسازی و فشیال پوست در 6 مرحله انجام می‌شود.
1- پاکسازی.
2- بخاردهی.
3- لایه برداری.
4- استخراج.
5- ماساژ صورت.
6- ماسک صورت و کرم.

. فایده دوم: جوانسازی و پیشگیری از پیری پوست.
پوست ما با گذر زمان و تحت تاثیر آلودگی و… شادابی و طراوت خود را از دست می‌دهد و در سنین بالا توانایی بازسازی خود را ندارد.
اما فیشیال(Facial) و ماساژ پوست صورت باعث می‌شود که سلول‌های جدید در صورت تولید شوند و کلاژن بیشتری ساخته شود.
این کار ظاهری زیبا و جوان‌تر را برای ما به ارمغان می‌آورد.

فایده سوم : کاهش استرس.
آیا می‌دانید که نقاطی روی صورت با سیستم‌های مختلف بدن ما ارتباط دارند؟ ماساژ کردن این نقاط باعث می‌شود که بدن ما واکنش‌های مثبتی نشان دهد. یک فیشیال حرفه‌ای صورت علاوه بر اینکه پوست شما را روشن‌تر می‌کند، به بهبود عملکرد سایر نقاط بدنتان نیز کمک می‌کند. بنابراین برای انجام این کار، توصیه می‌شود که به یک درمانگر حرفه‌ای مراجعه کنید.

. فایده چهارم از فواید فیشیال صورت: افزایش گردش خون.
به گفته تحقیقات، ماساژ هر نقطه از بدن سبب می‌شود که سلول‌های آن ناحیه اکسیژن و مواد مغذی بیشتری را که خون به آن‌ها می‌رساند بگیرند. این کار باعث می‌شود که پوست ما سلول‌های سالم‌تر و مفید‌تری داشته باشد و جریان خون در آن افزایش یابد.

. فایده پنچم: کمک به سم زدایی پوست.
پوست صورت باید هرروز سم زدایی و پاکسازی شود تا از ضایعات و سمومی که روی آن انباشته شده خلاص شود. در غیر این صورت ممکن است جوش های پوستی بروز کند. برای انجام این کار، درمانگر و کارشناس از موادی چون کرم های آنتی اکسیدان، نمک دریا، عصاره های گیاهی و روغن های مختلف برای تمیز کردن و شفاف کردن پوست استفاده می‌کنند.


فایده ششم از فواید فشیال صورت: درمان آکنه و جوش صورت.
تخلیه جوش های صورت مهمترین بخش فیشیال پوست است که درمانگر با ابزار تخلیه جوش می‌تواند جوش های سر سیاه و سر سفید را که منافذ پوست را مسدود کرده و پوست را تیره کرده‌اند بدون آسیب رساندن به پوست تخلیه کند.
همچنین تخلیه کردن جوشی ممکن است رد آن را روی پوست بگذارد که جای آن مقاوم است ولی فیشیال می‌تواند آن را از بین ببرد. تحقیقات نشان داده‌اند که لایه برداری با سالیسیلسک اسید جوش، آکنه و آثار آن را کاهش می‌دهد و به همین خاطر بیشتر متخصصین زیبایی برای درمان آکنه از سالیسیلیک اسید استفاده می‌کنند

فایده هفتم: سفت کردن پوست صورت.
پوست صورت شما به خاطر کم شدن تولید کلاژن با گذر سن شل و ضعیف می‌شود. اما فیشیال پوست می‌تواند با استفاده از مواد شیمیایی لایه بردار، ماسک و روغن های مختلف تولید کلاژن را در صورت افزایش دهد که سبب محکم شدن پوست می‌شود.

فایده هشتم: رفع تیرگی دور چشم.
پوست دور چشم نسبت به سایر نقاط صورت نازک تر و حساس تر است و نیاز به مراقبت بیشتری دارد. گاهی اوقات تیرگی و پف زیر چشمان را می‌بینیم که کارشناس پوست و زیبایی می‌تواند راهنمایی کند که چه کرم هایی که عامل ضد پیری پوست هستند را به ما پیشنهاد دهد و چگونه با پوست برخورد کنیم.

فایده نهم از فواید فیشیال صورت: لطافت و درخشندگی پوست.
فشیال پوست منافذ پوست را باز می‌کند و پوست شما را مرطوب می‌کند که این باعث شده پوست شما نرم و روشن شود.

سوالات متداول:
شما کدوم روش را برای انتخاب میان میکرونیدلینگ و فیشیال پیشنهاد می‌کنید؟
فیشیال یکی از روش های مراقبت از پوست هست که بر اساس نوع پوست شما انجام می‌شود و بهتره به صورت منظم انجام بشه اما میکرونیدلینگ یک روش جوانسازی پوست هست و باعث افزایش کلاژن می‌شه، اینکه پوست شما نیاز به میکرونیدلینگ داره یا نه باید با پزشک مشخص بشه.

میکرونیدلینگ و فیشیال رو می‌شه با هم انجام داد؟
بله می‌شه هر دو رو با هم ولی با فاصله زمانی چند روز انجام داد.

فیشیال پوست خوبه؟
بله فیشیال پوست به زیبایی و جوانی و همچنین برطرف کردن جای جوش و آکنه بسیار کمک می کنه.

Loader